شعار این سـال من حفظ می کنم می باشد.
خوک در درک افکار انسان ی به حد سگ دانا نیست.
عاشق میل کردن و خوابیدن و چاق شدن می باشد.
لذا اغلب نشانگر تنبلی و بدھیکلی می باشد.
از جانب مثبت، خیلی خوش رفتار هست و آزاری به دیگران نمی رساند و خواهـد توانست برای مردم ثروت و بیشتری بیاورد. آنھا از دیرباز سمبل بیشتری و ثروت بوده اند.
اشخاصـی که در سـال خوک دیده به جهان گشود ه اند، اشخاصـی صادق و رک گو ھستند. آنھا ظاھری آرام و قلبی نیرومند دارند، ولی کم طاقتند و استقلال ندارند.
از آنجا که از حرف زدن غیرمستقیم و در لفافه خوششان نمی آید، غیر اجتماعی به نظـر می رسند. ولی اشخاصـی خوشبین و مقاوم ھستند، و تا وقتی که کاملاً به آنھا نزدیک نشده اید، پی به وفاداری و خوش قلبی آنھا نخواھید برد.

بنظرم پست جدید شیرین عزیز برای شروع سال جدید عالی و کامله. پس می م و تقدیمش می کنم به شما تا محروم نمونید:

امیدوارم سال نو براتون بهترین ها رو بهمراه داشته باشه، همون بهترینی که شما می خواهید.

امیدوارم توی سال جدید کمی مهربان تر باشیم، کمی بیشتر حرمت مادر زمین رو نگه داریم.

امیدوارم توی سال جدید کمی با ملاحظه تر باشیم، از هم سئوالات شخصی نپرسیم.

امیدوارم توی سال جدید تصمیم بگیریم کمتر دل هم رو بشکنیم، جملات منفی به هم نگیم. 

امیدوارم توی سال جدید حواسمون باشه گذر زمان و پیری، بیماری و مشکلات سراغ همه مون می تونند بیان

توی صورت همدیگه نکوبونیم عوارض و عواقب این اتفاقات منفی رو.

دلتون خوش و تنتون سالم و پولتون پر برکت باشه! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کناف سازان ایران تولدت مبارک پانیذ آرمان انابد نبض عشق تهران اسپیکر نجوم و اخترفیزیک Taksoo Group دلنوشته روز نوشته های یک کارشناس کشاورزی