هیچ سالی در این روز حس منفی نداشتم ولی امروز یه تلنگر بخصوصی تو مغز و قلبم داره تیک تیک میکنه. هر سال با حس خوبی سن جدیدمو شروع می کردم ولی امروز حسی دارم که خوب نیست. یه بغض بخصوص دارم. 

پنجاه سالگی برام سرازیری سلامتیم بود. هر سال یک درد جدید و موندنی ولی باز روز تولدم شاد بودم. خوشحال بودم اونقدر قوی بودم که به زور موندم و متولد شدم! بذار هر چی دلشون خواست سعی کرده باشن منو از بین ببرند، من موندم و دنیا اومدم و با کلی آدمای گل و خوب آشنا شدم.

کلآ زندگی خوبی داشتم و وقتی به گذشته بر می گردم به خودم افتخار می کنم و از خودم راضی ام.

همیشه در آشنایی با آدم ها خوش شانس بودم، تک و توکی که با من راهشون جدا بود را همیشه بدون کینه و نفرت برای همیشه کنار گذاشتم و راهمو ادامه دادم. حتی در مورد کار و مشتری های خیاطی خوش شانسم. و بزرگترین خوش اقبالیم، وجود پسرمه که دنیای خوبی هاست.

امروز قراره ناهار منو به رستوران ایرانی ببره و بخاطر من تنها دوست صمیمیم رفیعه ی گلمو هم دعوت کرده.

شیرین جون با روشن کردن کامپیوترم، پیام قشنگ و گرم و پر از انرژیتو دیدم و جون گرفتم. 

مرسی گلم، خبر زیر رو هم گرفتم و خوشحال شدم:

واکنش مردم شیراز بعد از سیل: 

▪️بلا فاصله از همه طرف به کمک آسیب‌دیدگان رفتند.

▪️لباسهای خود را که داخل خانه داشتند آوردند.

▪️درب منازلشان را به روی آسیب دیدگان باز گذاشتند.

▪️تابلو در دست، آدرس و شماره تلفن برای منزل مجانی نوشتند و توی باران ساعتها ایستادند.

▪️تا صبح بیدار ماندند و گشتند و مجانی پذیرای مهمانان نوروزی شدند.

▪️هتل داران شیرازی هتل‌های خود را مجانی در اختیار مهمانان نوروزی گذاشتند.

▪️رستوران‌ها برای غذای مجانی اعلام آمادگی کردند.

▪️نمایشگاه بین‌المللی شیراز بلافاصله هزار چادر در سالن‌های خود احداث و از مردم خواست تا در فضای مجازی برای پذیرش مجانی مهانان اطلاع رسانی کنند.

▪️بهداری‌ها، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های خصوصی برای رسیدگیِ رایگان به آسیب‌دیدگان اعلام آمادگی کردند.

▪️صافکاران و مکانیک‌ها و تعمیر کاران شیرازی برای تعمیر کردن ماشین‌ها و تعمیرکاران مبایل برای تعمیر مبایل‌ها به صورت مجانی اعلام آمادگی کردند.

حادثه‌ی تلخی بود.بسیار تلخ

ولی این اتفاق خوب بعد از سیل نشان داد که اگر کنار هم باشیم، می‌توانیم از پسِ سخت‌ترین مشکلات برآییم.

@SatLastNews

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : مجانی ,تعمیر ,آمادگی ,اعلام ,خوبی ,آمادگی کردند ,اعلام آمادگی ,برای تعمیر ,مجانی اعلام ,مهمانان نوروزی ,اعلام آمادگی کردند ,مجانی اعلام آمادگی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیام آگهی|سایت تبلیغاتی اصناف بازار،مشاغل و تولید محتوا صنفی گروه ساعت سردار کافی نت میخک ptejaratelectronic مرکز طراحی ايران اسلايسينگ پاي چاپ دیجیتال کتاب و چاپ کتاب مشهد|من چاپ | پرینت رنگی اخبار بارسلونا-barcelona NEWS قطب